sağol windows, bizi ciddi bir hatadan kurtardın :)

bu bir teşekkür yazısıdır.

windows bugün sistemimizi öyle ciddi hatalardan kurtardı ki gözlerim doldu, minnettar kaldım hatta iki kez minnettar kaldım çünkü insan kendini daha bi borçlu hissediyor benim durumumdayken, hani windows ‘u öğrenci tarifesi, şöyle biraz ucuza kullanınca diyorum, daha bi borçlu hissettim kendimi microsoft ‘a karşı.. 🙂 (açıkça söylemekten de çekiniyorum şimdi bu windowsçu amcalar peşime filan düşer işi gücü bırakıp, aman aman..)

şaka bi yana bayılıyorum windows ‘un uyarılarına yahu 🙂 “sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı..!” de hele hadeee..! bu uyarıyı ilk görünce irkildim resmen.. neredeyse bi refleksle fişini çekiyordum bilgisayarın.. 🙂 oy babo ne oluyor böyle ciddi hatalar filan dedim bi an.. işte bugün sistemimizi o kadar çok kurtardı ki sevgili windows; bi teşekkürü, boynumuzun borcu bildik bi yerde..

.

.

teşekkür faslını geçtikten sonra geleyim asıl mevzuya:

sistem zaten windows, anasını satayım hem kendi hata veriyor hem kendi kurtarıyor.. ooohh..! hani bi laf vardı ya windows; “sistem sensin, hata da ..tüne girsin!” diye, işte sana aynen ondan.. bi de kurtarıldı diyor ya ona bittim ben, ula zaten bilgisayarı yeniden başlatmışsın olmadık bi anda, neyi kurtardın onu anlamadım? bu ciddi hatalar yüzünden hiç girişmediğim yok spyware taramasıydı yok virüs taramasıydı işlerine giriştim.. işe yaradı mı bilmiyorum, ilerleyen saatlerde belli olur artık…

2 comments

  1. benim aldığım bir hata hayatımın dumuru idi..

    dannnnnnn….

    No Error Occured

    hata oluşmadığı için hata veren bir sistem bu kardeşim… daha ne kadar dibine vurulabilir?..

Yorumlar