mezuniyet balosu

mezun olamıyorum amma baloya katılamam diye bi şey olur mu? olmaz tabii, katıldım ve çok eğlendik.. müthişti.. organizasyonla ilgilenenlere sonsuz teşekkür, öpücük ve bilimum sevgi gösterisi..

sapanca gölevi kafe ‘de bu akşam deliler(deyim tam olarak yerinde) gibi eğlendik; erus ‘un süper kıvırdığını öğrendik, şarkılar söyledik, çifte telliler, kasaplar, harman dalları oynadık, oynadık da oynadık; yorulana, bitkin düşene kadar tepindik, dinlenmek için göl kenarına çıktık; içeriden bi hışımla çıkanların oynadıklarını görünce duramadık yine katıldık halaya.. yılmaz ‘la yıldızları saydık, daha doğrusu o saydı, ben sayıyormuş gibi yapıp, serinlikte hamağın keyfini çıkardım.. 

kısacası epeydir eğlenmediğim kadar harala gürele eğlendim.. bol bol vişne suyu içtim (anladınız siz onu).. 

mekan güzeldi, gün batımında bol bol fotoğraf çektik.. akın, her ağacın önünde manken gibi dikilip, elinde makinası olanların çekmesini bekledi hep, amacına da ulaştı.. kadir ‘in her zaman bugünkü haliyle, aynı şık şekilde gezinmesi gerektiğine kanaat getirdik.. çünkü onun kalıbı bu! 🙂 çağlar ‘ın kıyafetine de bayıldık, elindeki rakı kadehiyle onu bi şeye benzettik ama söylemeyim o kadarını da.. 🙂

keşke şu da gelmiş olsaydı, bu da gelmiş olsaydı demek istiyorum ama demeyecem, katılmayanlarla da bi tekne sefası yapmıştık çünkü 🙂 ama ikisinin yeri ayrı, yine de keşke herkes katılsaymış demeden geçmeyim.. neyse, umarım seneye de bu eğlenceyi biz düzenleriz.. 

3 comments

Yorumlar