sınavlar biter.. keyif yapılır..

sınavları bitirdik nihayet.. aslında çok oldu biteli de anca dinlenip geçebildim bilgisayar başına.. çoook çalıştım çook  🙂  bi de imge işleme dersinin çevirisiyle uğraştım saatlerce.. hem rezil bi çeviri oldu hem de bitmedi.. öyle yarım yamalak teslim etmek zorunda kaldım çünkü süresi dolmuştu.. kemal hoca bana fırça emX ‘e ek süre verdi ödev için.. iyi valla ne güzel.. bi torpil var arkadaş bu işte.. hocayla da emaret ‘le de konuşmayacam bundan sonra, hiç yakışmadı hiç.. 🙂

genelde iyiydi sınavlar.. sonuçlar açıklanmadı henüz ama finallere iyi hazırlanmam gerektiğini söyleyebilirim şimdiden 🙂 ve gelecek hafta itibariyle başlıyorum hazırlanmaya..

cuma akşamı sınavlar bitti diye eğleniyoruz.. eğlenmeye bahane arıyoruz aslında yoksa sınavlar biteli bi hafta olmuş olacak cuma günü.. mesela bende sınav yorgunluğu filan kalmadı, artık eğlenmesem de olur 🙂

o değil de bugün kent orman yapacaktık ne güzel ama mevsim şartları el vermedi halbuki sınav haftası ne güzel güneş vardı.. gerçi bugün güneş var mıydı hatırlamıyorum 🙂 ama dün yağışlıydı hava, bugün güneşli olsa da gidilmezdi yani..

bi an önce yeni haftaya girsek de ders çalışmaya başlasam, ben de emX gibi olsam..

bi de artık bilgisayarımı onarsam bi de makineye film taksam bi de mete bana eşlik etse de bi iki parça alsak bilgisayar için.. 

 

 

One comment

 1. alırız sana parça ya sorun deil
  hele bi şu cuma eğlencesi geçsin kendimize gelelim
  zira sen dinlendin ama ben henüz dinlenemedim
  sınavlar bitti lab geldi
  ertesi gün üstüste 6 saat ders(2 si soğan hocanın dı o yetio zaten insanın yıpranmasına)(allahtan seval hoca dersi
  iptal etti yoksa bi 6 saat daha dersim vardı : o iptal olunca ben de ondan sonraki dersleri de iptal ettim: ve evet yanlış duymadınız seval hocanın derslerine giriyorum artık yani giricem)
  bi ertesi gün de zihan hocadan 2 saat
  ve bugün de 3 saat sehmet hoca ile mikrop işlemci dersi
  ohooo benim kafa kaldırırmı bu kadarını
  yorgunum yorgun

Yorumlar