sesimi duyan var mı ?

4 comments

 1. Hele sen çığlığı bir at bakalım, onlar seni duyar, sen onları duymasan da. Evrende yalnız değiliz koçum! Tüm
  bilgiler de bizim bildiklerimizle sınırlı değil ki! Her şeye ve herkese bir tolerans şansı tanıyacaksın, özellikle de kendine…
  Unutma her şey seninle mümkün, sen yoksan, hiç bir şey yok; ama İsrafil’e de bir tolerans tanı. O da senin gibi
  Tanrı’nın emrinde, ha deyince üfleyemez ki! Sabır, unutma “sabır”
  sabırla koruk üzüm olur. Ah gençler, ah… Galiba tek ihticınız bu;ama acele etmeyin, zaten yaşlanınca tek sermayeniz de o olacak.

 2. “Unutma her şey seninle mümkün, sen yoksan, hiç bir şey yok…”

  ben yoksam hiçir şey yok..! çok doğru!

  “sabır…”

  bundan emin değilim işte.. üzüm koruk oluyor hadi sabredince, insan nereye varacak sabırla?! yoksa sermayesinin sabır olacağı yaşlılığa mı ulaşmak sabrın amacı..? elbette değil ama emin de değilim.. belki de boyun eğmenin erdemlicesidir sabır…

 3. Hayır, hayır; benim gibi dik kafalının biriysen, sabır etsen de etmesen de boyun eğmezsin zaten. Hani derler ya “acele işe şeytan karışır,” diye. Herhalde acele işteki şeytan dedikleri, galiba bizim sabırsızlık sonucu saçmalarımız. Ben yaptım oldu mantığı. Daha iyi, daha da iyinin bizden uzak olması. Neyse şimdi şeytanla kanki olmayı bırakayım da sadede geleyim.
  Yeni sayfan hayırlı olsun. Sayfanı görünce içim açıldı. Kutlarım. Bu arada bilgisayarını onarırken sabır taşı olmuşundur, diyorum. İyi bayramlar; size ve ailenize. Esen kalınız.

 4. hoşgeldiniz hocam 🙂

  teşekkürler. uzun sürdü harbiden de bilgisayarı tamir ettirmek ama isabet oldu bi yandan da; tam sınav haftasına denk gelmişti bozulması, fena olmadı yani bi süre hizmet dışı kalması.

  size de iyi bayramlar 🙂

Yorumlar