ışığı yakmaya çalışırken bilgisayarım bozuldu..

aynen başlıktaki gibi; ışığı yakmaya çalışırken bilgisayarım bozuldu! ışığı yakayım diye bastığım düğmelerden biri meğerse bilgisayarın bağlı olduğu prizi kontrol ediyormuş! gün geçmiyor ki bilgisayarımda yeni ve ilginç bir sorunla karşılaşmayayım! geçenlerde kendi kendine açılma gibi bi sorununu keşfemiştim, ardından emX ve mötéjan bunun internetin gidip gelmesinden kaynaklandığını farketmişler ve sorunu gidermişlerdi.. her neyse..

en son sorunumuz prizi kontrol eden düğme oldu, bunu fark etmem düğmeye basar basmaz bilgisayarın kapanmasıyla oldu.. ve açılmadı.. son zamanlarda sık sık karşılaştığım üzere bilgisayarım açılmadı; hiç şaşırmadım ama bu sefer! gerçi bu defa oturum açma aşamasına kadar geliyor ama daha ileri gitmiyordu.. saçma sapan bi uyarı veriyor ve açılmıyordu.. neyse işte bu sorunu çözmek için çok bekleyemedim, güvenli moddan aklıma gelen bi kaç şeyi kopyalayıp bastım formatı.. saatlerdir de eski haline döndürmeye çalışıyorum bilgisayarı.. evet erik ilkin webshots ‘ı kurdum, ne olmuş! ben masaüstünde hep aynı şeyi görmekten sıkılıyorum arkadaşım! hatta bak imge işleme ödevi için ilk önce matlab kurmam gerekirken onu es geçip webshots ‘ı kurdum..

imge işleme demişken bu hafta da imge işleyemeden bitmek üzere.. gelecek haftayı sadece işaret işlemeye ayırırım diye düşünürken imge işlemenin ödevi de haftaya sarkacak sanırım.. ya da taa finallerin son gününe sallayacam hem raporu hem de sunumu..

sınav demişken emX ‘inkiler kadar olmasa bile benim de vize notlarım fena değil bu dönem.. gerçi en yüksek notu almam gereken dersin(işaret işleme) vizesinden en düşük ikinci notumu aldım ama olsun durumum umutsuz değil yine de.. bi de elektronik devreler açıklansa yahu..

uyku zamanı..

.

ekleme: o da açıklansaydı dediğim elektronik devreler dersinin arasınav sonuçları da açıklanmış bu sabah; iyi sayılabilecek bi not almışım.. 🙂  (notlar yükseldikçe daha fazlasını istemek:  bkz. ineklik,  bkz. emX) sevindirik oldum..

.

Yorumlar